OBOZY SPORTOWE

WAKACJE Z AKADEMIĄ SIATKÓWKI KURIAN

OBÓZ SPORTOWY – Łeba  2019

Cena: 1899 zł

Termin:01.07.2019r. – 11.07.2019r.

11 DNI WYPOCZYNKU!!!

..::ZAKWATEROWANIE::..

Ośrodek wczasowy „FREGATA” w Łebie. Pokoje  2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, sprzęt RTV, bezprzewodowy internet.

..::WYŻYWIENIE::..

4 posiłki dziennie: śniadanie – bufet, obiad wraz z podwieczorkiem – serwowany do stolika, kolacja – serwowana + bufet.

..::PROGRAM::..

 • codziennie 2 treningi: na hali sportowej i wieczorne zajęcia na boisku plażowym (na trening zapewniamy wodę mineralną) ;
 • wycieczka na ruchome wydmy – przejazd kolejką turystyczną, rejs statkiem, zwiedzanie Muzeum “Wyrzutnia Rakiet” oraz spacer po ruchomych wydmach;
 • wycieczka do PARKU DINOZAURÓW – dinozaury w skali 1:1, zamek strachu, minigolf, kino 7D max, pojazdy Flinstonów, rowery wodne, labirynt magicznych luster, wioska indiańska, Diabelski Młyn wysoki na 27 metrów!
 • Będziemy błądzić w największym w Polsce naturalny labiryncie 3D;
 • Magiczny ogród gier wielkoformatowych;
 • wycieczki po okolicy – zobaczymy m.in. Aleję Prezydentów, Czarny Staw, Najstarszy dom w Łebie, falochron i krzyż nawigacyjny itp.;
 • plażowanie;
 • baloniada – gra w siatkówkę bombami wodnymi;
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek;
 • dyskoteki i karaoke, wieczory kinowe,
 • własnoręczne wykonywanie pamiątek z wakacji.

DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA OBOZOWA KOSZULKA

 

..::CENA OBEJMUJE::..

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, bardzo aktywny program, opiekę kadry, opiekę pielęgniarki, ubezpieczenie NNW.

..::REZERWACJA I PŁATNOŚCI::..

W momencie zgłoszenia dziecka wymagana jest wpłata w wysokości 600 zł, pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 01.06.2019 r. Wpłatę należy dokonać gotówką lub przelewem na konto:

35 1140 2004 0000 3602 7058 5013

Bliższe informacje:

www.kurianvolley.com.pl lub 695 034 802

Co nas wyróżnia i dlaczego z nami jest tak super!!

Jesteśmy Organizatorem Turystyki i posiadamy wpis Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Działamy na podstawie pozwolenia wydanego przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Każdy obóz zgłoszony jest w Kuratorium Oświaty.

Wypoczynek dzieci organizujemy już prawie 10 lat!

Na nasze obozy dla dzieci patrzymy holistyczne i przykładamy wagę do każdego szczegóły. Od urzędowych formalności i procesu rezerwacji, po wybór ośrodka i materiałów do realizacji programów, aż do odpowiedniego przygotowania naszej kadry wychowawczej. Wspomnę tylko, że jako nieliczni nie zatrudniamy młodzieży i studentów, a naszą kadrę stanowią jedynie nauczyciele oraz trenerzy, posiadający odpowiednie kwalifikacje. Każdy krok jest starannie zaplanowany i zrealizowany. Tylko takie podejście gwarantuje, że wakacje będą dopięte na ostatni guzik i przede wszystkim udane! Na tym zależy nam najbardziej – obozy dla dzieci mają być przede wszystkim świetną zabawą! Wspomnienia na lata, nowe umiejętności, kształtowanie postawy pełnej ciekawości otaczającym dzieci światem, nowe przyjaźnie, współpraca w grupie. To elementy niezbędne w harmonijnym rozwoju dzieci. Nie można też zapomnieć, że dla wielu osób wyjazd na wakacje to nie lada wyzwanie. Nowa sytuacja, niepewność – wszystko to można przezwyciężyć z odpowiednim podejściem kadry. Zapraszamy Was do zadawania nam pytań i kontaktu. Pomożemy w każdej kwestii. Do usłyszenia!